Co oferujemy?

Co oferujemy?

Naszym klientom oferujemy bezpieczną i uczciwie wynagradzaną pracę w przyjaznym środowisku u rekomendowanych pracodawców na terenie UE. Do współpracy wybieramy kraje o stabilnej gospodarce rynkowej, która jest gwarantem uczciwego i bezpiecznego zatrudnienia.

Osobiście sprawdzamy także warunki lokalowe i komfort w miejscach docelowego zakwaterowania, a także odległość bazy noclegowej od najbliższych punktów usługowo-sanitarnych oraz możliwość i jakość komunikacji pomiędzy nimi. Wszystko po to, aby akomodacja i aklimatyzacja w nowym środowisku obcego państwa przebiegła jak najpomyślniej. Zapewnienie naszym klientom dobrych i godnych warunków pracy w bezpiecznym miejscu jest kwestią absolutnie priorytetową w GLOKAM Biuro Pośrednictwa Pracy.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że większość emigracji opiera się na czynniku zarobkowym, toteż w GLOKAM dbamy również o to, aby wynagrodzenie za sumiennie wykonaną przez naszych klientów pracę było jak najatrakcyjniejsze i motywowało pracownika do ewentualnego powrotu i podjęcia ponownego zatrudnienia w kolejnym sezonie. Zależy nam bowiem na stworzeniu bazy zaufanych pracowników, z którymi będzie możliwe podjęcie długofalowej współpracy.

W niektórych przypadkach możliwe jest przedłużenie kontraktu i związanie się z daną firmą na dłużej, bądź nawet na stałe, co jest dużym plusem i okazją do zbudowania ciekawej ścieżki kariery i lepszych perspektyw w danym kraju, bądź po prostu poprawę warunków bytowych. Zapewniamy, że wszystkie świadczenia wypłacane są przez pracodawców, z którymi współpracujemy terminowo i regularnie.

Dzięki wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze pracowniczej jesteśmy w stanie towarzyszyć naszym klientom na każdym z etapów podejmowania nowego zatrudnienia, począwszy od poszukiwań dogodnego zajęcia, przez dobór najlepiej spełniającej oczekiwania oferty, aż po załatwienie wszelkich formalności z przyszłym pracodawcą. Na miejscu zapewniamy naszym klientom pomoc profesjonalnego koordynatora biegle posługującego się językiem niemieckim, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić zatrudnienie także osobom nie znającym języka kraju, w którym pragną podjąć pracę.

Zapewniamy naszym klientom wszelkie gwarancje socjalne i dbamy o ich ubezpieczenie na terenie UE. Dbamy o to, aby wszelkie prawa pracownicze były respektowane przez pracodawcę. Pracownicy GLOKAM są życzliwi i sumienni, toteż w razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze można zwrócić się do nich o pomoc lub radę.

Zarówno zakwaterowanie , jak i dojazd do pracy jest zapewniony przez pracodawcę. Posiadamy bazę bezpiecznych, regularnie kontrolowanych i serwisowanych środków transportu oraz wykwalifikowanych kierowców, których priorytetem jest bezpieczny i punktualny dowóz pracowników do miejsca pracy. Zapewniamy przejazd na trasie UKRAINA-POLSKA-NIEMCY i innych.